28 liepos, 2011

Can anybody remind me again, why on earth do I like history?

Nepatinka zuikiui. Nepatinka, kad pasaulio nesupranta. Visada žinojo, kad 19 amžius- romantizmas. O dabar vat kitaip pasirodo. Nes mat Dostojevskis ir Tolstojus ir Zola pasirodo beesą natūralistai. O Waildas iš viso estetas. O gyveno tie džiaugsmeliai tai 19 amžiuj.
Eis zuikis tiesos ieškoti, kaip taip būti galėjo.
O pakeliui norėčiau jūsų paklausti, brangiausieji mano, kaip taip gaunasi, kad staiga ateina 19 amžius ir kažkokis dėdė nusprendžia: 'bus romantizmas'. Ir tada visi tapytojai tapo medelius, švelniojo saulės spindulėlio nulietus, o rašytojai staiga suvokia, kad idealas- tai jaunas vienišas personažas, besikankinantis dėl bala žino ko (tiesą sakant, bet ko!).
Ir prie to pačio, kokiam amžiuje tada mes gyvenam?
Ką mūsų tapytojai tapo ir rašytojai rašo..?
Atspėjęs laimingasis gaus prizą- paauksuotą riestainio skylę.

Nors ir nuobodus šiandien zuikis, bet vis tik jus myli ir bučiuoja
xoxo

1 komentaras:

Karolina. rašė...

Tapytojai tapo medelius, nuogas mergeles, apsirengusias mergeles, kvadratines mergeles, apvalias mergeles, mergeles be mergelių tik žinai,kad ten mergelė, dar kartais bernelį su mergele, tada dar dar dramblį su žirafos kaklu ir filosovines mintis, kurių tikriausiai net patys padoriai nesupranta. Tapo viską ką gali tapyt. Net paauksuotą riestainio skykę, nes jie turi pasirinkimo galimybę ir jiems nebedaro įtakos aplinka ir laikmetis.